image

قابلیت ها

به واسطه این قابلیت ها میتونید خیلی ساده وب سایت بسازید

سرعت

ساخت یک وب‌سایت در کاموا فقط چند دقیقه زمان می‌برد. فقط کافیست محتوای سایت خود را آماده کنید!

خیلی ساده

برای استفاده از کاموا نیاز به هیچ تخصصی نیست! همه آنچه در مورد استفاده از کاموا باید بدانید در چند ویدیو ۵ دقیقه‌ای برای شما فراهم شده.

همه آنچه نیاز دارید!

برای طراحی یک سایت به دامنه، طراح، برنامه نویس، و یک سرور نیاز دارید. کاموا تمام ابزارهای لازم برای ساخت یک سایت را در اختیار شما می‌گذارد.

پشتیبانی اختصاصی

همه کاربران کاموا از پشتیبانی اختصاصی کاموا بهره خواهند برد. هر مشکل، سوال، و یا کمکی نیاز داشته باشید تیم متخصص پشتیبانی کاموا فقط یک ایمیل با شما فاصله دارد.

آماده برای گوگل

بهینه‌ سازی برای موتورهای جستجوی مثل گوگل کاری تخصصی، گران و زمان‌بر است. کاموا تمام سایت‌ها را مطابق با استانداردها و پیشنهادهای گوگل طراحی میکند.. از روز اول بالاتر از رقیب‌های خود باشید.

فروش آنلاین

شما میتوانید با استفاده از پی پینگ و آسان پرداخت و یا درگاه های واسط پرداخت در سایت خود فروش داشته باشدی. پیشنهاد ما اما استفاده از فروشگاه ساز کاموا است.

زیبا حتی بر روی موبایل

ویرایشگر بامشی وب‌سایت هایی زیبا درست می‌کند که حتی بر روی موبایل هم قابل استفاده هستند. همه سایت‌هایی که با کاموا ساخته شده Responsive هستند.

۱۴ روز استفاده کنید
$ رایگان

شما میتوانید در مدت ۱۴ روز رایگان وب سایت خودتان را طراحی کنید و پس از اطمینان از سرویس آن را خریداری کنید.

شروع کنید
first sales ebook

یک کتاب هدیه کاموا

دانلود رایگان کتاب به دست آوردن اولین فروش ۲۰ روش مارکتینگ ارزان قیمت. برای دانلود رایگان این کتاب ایمیل خودتون رو وارد کنید!